Вінницька міська друкарня
Вінницька міська друкарня ВКонтакте Вінницька міська друкарня на Facebook Вінницька міська друкарня в GooglePlus Вінницька міська друкарня в Twitter Вінницька міська друкарня в instagram
  (0432)  55-50-23
  (098) 963-23-93
  (063) 370-57-76
  vmdruk@gmail.com

Наша продукція


Візитки

Візитки


Візитка - вид поліграфічної продукції, яка представляє Вас та Вашу компанію і є важливою частиною корпоративного стилю та дієвим рекламним носієм.

Персональна візитна картка завжди відображає особистість її власника, тому до дизайну і виконанню візитки варто підійти серйозно. Корпоративні візитки завжди виконані в єдиному стилі і використовують фірмовий стиль компанії і тут варіації неумісні.

Як правило, в Україні використовується стандарт 50 х 90 мм.

Слід також відмітити, зручність цифрового друку візиток. Ми усі люди і як правило згадуємо, про те, що закінчилися візитки саме на передодні важливої зустрічі чи виставки. І тут тільки оперативна поліграфія може врятувати ситуацію. Ми здатні надрукувати візитки на протязі доби, на відміну від інших друкарських салонів ми не робимо націнки за терміновість, отже - звертайтесь!
  + замовити  


Флаєр

Флаєра


Флаєр (рекламна листівка) – яскраво оформлений задрукований лист, один з найпопулярніших, недорогих та ефективних засобів рекламного впливу на споживача.

Формат. Як правило, флаєри виготовляються у «євро» форматі (1/3 А4 або 210 х 100 мм)». Також популярними є розміри А5 (148 х 210 мм), А6 (148 х 100 мм). Найчастіше для друку флаєрів та листівок використовується глянцевий крейдований папір щільністю 115г/м. При потребі можна також використовувати 90, 130, 170, 200, 250, 300г/м.
  + замовити  


Календарі

Календарі


Кишеньковий календар - це найдешевший і найпоширеніший фірмовий сувенір. Він використовується протягом всього року і є компактним та зручним у використанні. ТОВ «Вінницька міська друкарня» пропонує друк кишенькових календарів на папері щільністю 300 - 350г/м. Розмір календарика – 70х100мм.

Настінний календар – це календар переважно А3 формату, повно-кольорового друку по лицьовій стороні, друкується на крейдованих паперах щільністю від 115 г/м до 150 г/м.

Настінний перекидний календар – це багатосторінкове видання великого формату, дорогий та престижний атрибут Вашої фірми. Найчастіше друкується в форматі А3 на 6 чи 12 листів, скріплених пружиною.
  + замовити  


Буклети

Буклет


Буклет – це надрукований аркуш паперу, що має один, два або більше згинів (фальців). Завдяки невеликій вартості й високій інформативності буклет може стати для Вас найбільш ефективним видом рекламної поліграфії. У формі буклетів Ви можете видати короткий путівник, рекламний проспект, програму концерту, карту міста для туристів, невеликий каталог продукції тощо.

Формат. Традиційний і найпоширеніший формат буклету - листівка формату А4 складена 2 рази. Такий формат буклету у складеному вигляді має розмір 1/3 А4, що дозволяє йому вміщатися в стандартному поштовому конверті. Також популярними є буклети А3 складені 1 чи 2 рази та євро формат – у складеному вигляді розмір буклету 210x100 мм, а в розгорнутому – 210x200мм.

Для виготовлення буклетів можна використовувати практично будь-який папір. Найпоширеніший варіант - крейдований папір щільністю від 115 до 150 г/м2. Така щільність найкраще підходить для фальцювання. Для іміджевих буклетів часто використовується папір щільністю 250-300г/м з ламінацією.
  + замовити  


Листівки

Листівки


Листівка – це особливий вид поліграфічної продукції інформаційного характеру, класичний тип привітання із будь яким святом, запрошення на ділову зустріч, рекламний проспект.

Наші клієнти звертаються до нас із проханням виготовити унікальну листівку для святкування сімейного свята або визначної події. Наприклад, вам потрібна листівка на весілля. Тираж такого замовлення буде невеликим, тому для друку варто скористатися послугами цифрової друкарні. Ми виготовимо Ваше замовлення на сучасному друкарському обладнанні, що дозволяє передавати повноту кольорів оригінального дизайну.

Дизайн листівок та друк листівок замовляють, як фізичні особи, так і великі компанії. В наш час правила ведення бізнесу закликають нас бути уважними до своїх партнерів та постійних клієнтів. Саме тому великі компанії різноманітної спрямованості замовляють у нас виготовлення листівок до різноманітних свят. Зазвичай на листівках зображують певні атрибути та символи свята, а також логотип компанії, яка замовила їх. Ми пропонуємо безліч рішень для розробки унікального дизайну листівки. Наша компанія має величезний досвід з даного напрямку поліграфічних послуг.

Дуже часто клієнти замовляють листівки з певними особливостями: із використанням певних матеріалів (спеціальні види паперу), із нанесенням золотих або срібних написів. В таких випадках ціна листівок буде значно відрізнятися за рахунок складності роботи. Друк листівок буде здійснено в найкоротші терміни завдяки якісному обладнанню та високому професіоналізму наших співробітників. Ми завжди раді новим замовленням та відкриті для пропозицій щодо співробітництва.
  + замовити  


Плакати

Плакати


Плакат – це листове поліграфічне видання, що використовується в рекламних, агітаційних, інформаційних або навчальних цілях, з яскравою графікою чи художньою фотографією і, як правило, з коротким текстом.

Формат – А3 (420х297мм). Найчастіше для друку використовується крейдований матовий чи глянцевий папір щільністю 115 чи 130г/м. Друк може бути повнокольоровим (4+0) або зробленим в одну, дві чи три фарби.
  + замовити  


Наклейки

Наклейки


Наклейка - це різновид рекламної продукції, яка друкується на самоклеючому папері. Будь-яка серйозна рекламна компанія використовує наклейки для успішного просування своєї продукції. Наклейка, як рекламний продукт має значну перевагу перед листівками або флаєрами, завдяки своєму «довгому житті». При вмілому оформленні та грамотному дизайні у виконанні нашої компанії наклейка стане гармонійним елементом інтер'єру, її просто не захочеться знімати. Завдяки фіксації,наклейка буде нагадувати споживачеві про вас більш тривалий час, ніж наприклад, листівка, яка, якщо не викинеться, то загубиться. Наклейки, надруковані в нашій друкарні, можуть бути довільної форми і розміру. Ми друкуємо чорно-білі і кольорові наклейки за допомогою цифрового і офсетного друку.
  + замовити  


Бланки

Бланки


Бланки – це вид поліграфічної продукції, який допомагає підприємству або установі в документообігу. Бланки бувають 1-сторонні і 2-сторонні, друкуються в більшості на офсетному або газетному папері.

Фірменні бланки – це особливий вид поліграфічної продукції, який допомагає набути документації більш ділового і солідного виду. На фірмених бланках друкують реквізити підприємства, комерційну пропозицію, логотип і слоган організації. Вони друкуються на різних видах паперу, можуть мати знаки захисту (тангір, голограма) та нумерацію. Кольорова гамма може коливатися від одного кольору до повно кольорової продукції.
  + замовити  


Брошури

Брошури


Брошура - це багатосторінкове неперіодичне видання інформаційного типу в м`якій обкладинці, об`ємом від 8-80 сторінок, скріплених скобою чи клеєм.

Рекламна кольорова брошура з креативним дизайном надрукована на гарному папері з привабливою обкладинкою завжди створює позитивне враження про Вашу компанію. Брошури ідеально підходять для презентаційних цілей або для розміщення великого об`єму інформації і є зручним засобом ознайомлення потенційних клієнтів із продукцією Вашої організації.

Найпоширеніший формат для брошури - А4 та А5, але можливі і нестандартні розміри. Положення сторінок може бути книжним та альбомним.

Як правило, для блоку брошури використовується папір меншої щільності, ніж для обкладинки, наприклад, блок – 65-80 г/м2, обкладинка – 250-350 г/м2. Блок чорно-білих брошур найчастіше друкується на офсетному папері.

Матова чи глянцева ламінація обкладинки придасть Вашій брошурі більш респектабельного вигляду.
  + замовити  


Книги, посібники, методички

Книги, посібники, методички


Книга - неперіодичне друковане видання у твердій чи м`якій обкладинці, призначене для тривалого використання. Ексклюзивні видання є не тільки прекрасним подарунком, але й можуть виконувати представницькі функції.

Найчастіше книги розробляються у форматі А5 та А4. Більшість книжок є текстовими чорно-білими і друкуються на офсетному папері, а для відображення фотографій використовуються кольорові вклейки на крейдованому папері. Для скріплення використовується склейка і прошивка.

Відзначимо, що наше підприємство має власний відділ дизайну. Його фахівці віддаються творчому процесу повністю, і за досить короткий термін нададуть на ваш вибір кілька проектів.Роздруківка брошури проводиться лише після затвердження безпосередньо вами формату, дизайну, основи (папір і спосіб друку) і тиражу. Багатий досвід, власні розробки,ретельне вивчення ринку поліграфії дозволяє «Вінницькій міській друкарні»досягнути низької собівартості друкованої продукції без шкоди якості. Новітні способи друку, інноваційні методи і технології обумовлюють низькі витрати. Навіть притому, що послуги поліграфії пропонують багато, друк малими тиражами можлива тільки у нас (від 1 екземпляру). Замовивши друк методичок і брошур для рекламної кампанії, ви отримаєте твір поліграфічного мистецтва. Імідж вашої компанії, логотип, фірмові кольори - маленька брошура лише підкреслить вашу репутацію і статус організації, яка навіть деталям приділяє належну увагу.
  + замовити  У зв’язку з нестабільною ситуацією в країні, ціни будь-ласка уточнюйте!Схема проїзду

 

Схема проїзду