Вінницька міська друкарня
Вінницька міська друкарня ВКонтакте Вінницька міська друкарня на Facebook Вінницька міська друкарня в GooglePlus Вінницька міська друкарня в Twitter Вінницька міська друкарня в instagram
  (0432)  55-50-23
  (098) 963-23-93
  (063) 370-57-76
  vmdruk@gmail.com

Наші послуги


Офсетний друк

Офсетний друк


Офсетний друк - це самий класичний, традиційний, доступний по вартості і бездоганний по якості спосіб повно-кольорового друку. Рекомендується при замовленні великих тиражів різноманітної продукції (візитки, флаєра, буклети, листівки та багато іншого).

Переваги офсетного друку:

1. Найвища якість відтворення оригінала. В порівнянні з усіма іншими видами друку, офсет відрізняється надзвичайною якістю та яскравістю. При друкуванні можуть бути використані не лише основні кольори (CMYK), але й додаткова палітра (pantone).

2. Великі тиражі у стислі терміни. При випуску великого тиражу продукції технологія офсету дає змогу віддрукувати замовлення швидше, ніж інші види друку. Повнокольорові брошури, буклети, стікери, запрошення, календарі, плакати, етикетки, а також просто великі тиражі — все це зона офсетного друку.

3. Великі тиражі за мінімальними цінами. Обладнання для офсетного друку розраховано на певну кількість матеріалів. Відповідно, при збільшенні обсягу друку до певного рівня ціна на одну копію буде зменшуватись. Тому чим вищий тираж, тим вигіднішим стає друк.
  + замовити  


Цифровий друк

Цифровий друк


Цифровий друк. Саме найкраще рішення в тому випадку, якщо потрібно дуже швидке виготовлення друкованої продукції, виготовлення маленького (включаючи одиничний екземпляр) тиражу або необхідна персоналізація даних.

Під цифровим друком розуміється електрографічна технологія, дозволяючи отримати будь-яке зображення на бумажному носієві без хімічної обробки. Будь-який тираж виготовляється дуже оперативно, при якому якість зображення по яскравості і точності передачі незначних мілких деталей практично не поступається офсетному друку.

Переваги цифрового друку:

1. ОПЕРАТИВНІСТЬ виготовлення будь-якого тиражу. Оскільки технологічний процес не включає попередню підготовку і виготовлення продукції займає дуже мало часу. Замовлення можливо виготовити за принципом «Сьогодні на сьогодні» в присутності замовника;

2. Відсутність такого поняття, як МІНІМАЛЬНИЙ ТИРАЖ. Цифровий друк дає можливість виготовляти продукцію від одного екземпляру;

3. ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ. Наприклад Вам необхідно швидко зробити 100 запрошень на весілля. Зараз вже немає необхідності, як це було раніше вручну вписувати в запрошення ім’я запрошуваноїлюдини . За допомогоюцифровогодрукуможливовиконатилюбий вид персоналізації;

4. МОЖЛИВІСТЬ ПІСЛЯДРУКАРСЬКОЇ ОБРОБКИ ДОКУМЕНТІВ (ламінація, тиснення фольгою, нанесення лаку та інше.);

5. ДОСТУПНА ВАРТІСТЬ будь-якого тиражу, навіть одиничного екземпляру.

6. Можливість при бажанні отримати КОНТРОЛЬНИЙ ЗРАЗОК.

7. ВИСОКА ЯКІСЬ.
  + замовити  


Ризографічний друк

Ризографічний друк


Різограф — цифрова система друку, робота якої базується на використанні методу трафаретного друку фарбою.

Використовується як високопродуктивний мережевий принтер і копіювальний апарат для друку паперової продукції середніх тиражів — від 100 до 5 000 відбитків з однієї майстер-плівки. Швидкість друку — 60-150 копій на хвилину. Таким чином, різограф займає проміжне місце між високопродуктивними офсетними машинами і звичайними копіювальними апаратами.

Для друку може використовуватись папір форматів А4, B4 та A3 різної щільності: від газетного (40 г/м2) до тонкого картону (210 г/м2). Проте фарба на водяно-гліцериновій основі, яка використовується, не дозволяє друкувати на крейдованому папері. Якість друку різографа визначається роздільною здатністю друку, яка досягає 600 точок на дюйм. Характеризується високою оперативністю друку.

Різографічний друк використовується для швидкого тиражування в одну або декілька фарб простої поліграфічної продукції.

Типові види продукції:

1. Книги (тиражем від 30 до 500 шт.).

2. Нескладні афіші.

3. Оголошення купівлі/продажу.

4. Бланки.

5. Листівки.

6. Анкети опитувань тощо.

Можливий друк додатковими, крім чорного, кольорами (синій, червоний).
  + замовити  


Професійний дизайн

Професійний дизайн


«Если ваша реклама неотличима от остальных, это равносильно самоубийству».
Уильям Бернбах

Професійний дизайн – це можливість виділитися серед конкурентів, представити компанію у вигідному світлі і донести інформацію до потенційних клієнтів. На підприємстві ТОВ «Вінницька міська друкарня» Вам розроблять професійний, креативний дизайн, який буде вирізняти Вас з понад усіх конкурентів.

Переваги професійного і креативного дизайну:

1. Увага і впізнаваність Вашого бренду.

2. Зацікавленість потенційних споживачів.

3. Вихід на нові ринки.

4. Збільшення продажів.
  + замовити  


Палітурні послуги

Палітурні послуги


Термінове, швидке переплетення дисертацій, дипломних робіт, курсових робіт будь-якої товщини та розміру, любої складності.Працюємо в безперервному телефонному режимі. Тверда обкладинка, м’яка обкладинка книг, брошур, малюнків та інших документів будь-якої товщини. Прошивка ниткою,скобою. Постійно в наявності 3 кольори.
  + замовити  


Ламінування

Ламінування


Ламінування чи ламінація — процес нанесення на поліграфічну продукцію прозорої плівки–ламінату. Основною задачею та ціллю ламінування є захист готової друкованої продукції від впливу зовнішніх факторів та значне продовження терміну експлуатації поліграфії. Ламінування захищає, як від вологи та пилу, так і механічного впливу. Ламінування дозволяє легко очищати продукцію від забруднень при вологому прибиранні.

Плівки для ламінування бувають:

Глянцеві — чудово передають колір зображення, його насиченість та яскравість, але відблиски світла на глянцевій поверхні заважають сприймати інформацію написану дрібним шрифтом, наприклад, інформаційний текст.

Матові — виключають відблиски, дають можливість робити написи на поверхні. Покриття матовою плівкою виглядає респектабельніше і зазвичай використовується для ламінування візиток та іншої рекламної продукції.
  + замовити  


Тиснення фольгою

Тиснення фольгою


Тиснення фольгою — нанесення блискучої металевої фольги у вигляді окремих букв або певних областей на необхідний матеріал. Тиснення фольгою надає ефект сріблення або позолоти, але може бути використана й фольга іншого кольору — червоного, зеленого, синього, жовтого, а також може містити малюнок на самій фользі. По своїй суті тиснення фольгою являє собою процес переносу на поверхню матеріалу шару металевої фольги.
  + замовити  


Розмотка і порізка паперу

Розмотка і порізка паперу


ТОВ «Вінницька міська друкарня» пропонує розмотку і порізку паперу. Розмотуємо бумажні рулони від 60 см. до 120 см. Виконуємо порізку на потрібний вам формат (А1, А2, А3, А4, А5 або на нестандартний формат).
  + замовити  У зв’язку з нестабільною ситуацією в країні, ціни будь-ласка уточнюйте!Схема проїзду

 

Схема проїзду