замовити  ​(063) 370-57-76  (0432) 55-50-23  (098) 963-23-93

про нас

Про нас

«ВІННИЦЬКА МІСЬКА ДРУКАРНЯ» - створена у 2002 році і з того часу успішно працює на поліграфічному ринку України. Нашими послугами користується кожна поважаюча себе організація, промисловець, підприємець та будь-яка людина, яка потребує якості поліграфічної продукції. Досвід нашої праці дозволяє з впевненістю сказати: немає жодного незадоволеного клієнта, який користувався чи користується нашими послугами.

читати далі

принцип нашої роботи

підхід

Індивідуальний підхід до кожного клієнта і плідна співпраця на результат

якість

Виконання замовлення на самому високому європейському рівні якості

терміни

Мінімальні терміни виконання

ціни

Самі конкурентоспроможні ціни на всі види послуг

Лазерний друк

Лазерний друк. Саме найкраще рішення в тому випадку, якщо потрібно дуже швидке виготовлення друкованої продукції, виготовлення маленького тиражу або необхідна персоналізація даних. 

Під лазерним друком розуміється електрографічна технологія, дозволяючи отримати будь-яке зображення на бумажному носієві без хімічної обробки. Будь-який тираж виготовляється дуже оперативно, при якому якість зображення по яскравості і точності передачі незначних мілких деталей практично не поступається офсетному друку.

замовити лазерний друк

Офсетний друк

Офсетний друк - це самий класичний, традиційний, доступний по вартості і бездоганний по якості спосіб повно-кольорового друку. Рекомендується при замовленні великих тиражів різноманітної продукції (візитки, флаєра, буклети, листівки та багато іншого).

замовити офсетний друк

Широкоформатний друк

Широкоформатний друк використовується для виробництва зовнішньої реклами великих форматів, рекламних банерів, афіш. Повнокольоровий друк великих форматів – для якісного оформлення офісів, торгових комплексів, виставкових експозицій, або просто для прикраси будинку.

замовити широкоформатний друк

Професійний дизайн

Професійний дизайн – це можливість виділитися серед конкурентів, представити компанію у вигідному світлі і донести інформацію до потенційних клієнтів. На підприємстві ТОВ «Вінницька міська друкарня» Вам розроблять професійний, креативний дизайн, який буде вирізняти Вас з понад усіх конкурентів.

замовити професійний дизайн

Ризографічний друк

Ризограф - цифрова система друку, робота якої базується на використанні методу трафаретного друку фарбою. Використовується як високопродуктивний мережевий принтер і копіювальний апарат для друку паперової продукції середніх тиражів — від 100 до 5 000 відбитків з однієї майстер-плівки. Швидкість друку — 60-150 копій на хвилину. Таким чином, різограф займає проміжне місце між високопродуктивними офсетними машинами і звичайними копіювальними апаратами. 

Різографічний друк використовується для швидкого тиражування в одну або декілька фарб простої поліграфічної продукції.

замовити ризографічний друк

Палітурні послуги

Термінове, швидке переплетення дисертацій, дипломних робіт, курсових робіт будь-якої товщини та розміру, любої складності.Працюємо в безперервному телефонному режимі. Тверда обкладинка, м’яка обкладинка книг, брошур, малюнків та інших документів будь-якої товщини. Прошивка ниткою,скобою. Постійно в наявності 3 кольори.

замовити палітурні послуги

Ламінування

Ламінування чи ламінація - процес нанесення на поліграфічну продукцію прозорої плівки–ламінату. Основною задачею та ціллю ламінування є захист готової друкованої продукції від впливу зовнішніх факторів та значне продовження терміну експлуатації поліграфії. Ламінування захищає, як від вологи та пилу, так і механічного впливу. Ламінування дозволяє легко очищати продукцію від забруднень при вологому прибиранні.

замовити ламінування

Тиснення фольгою

Тиснення фольгою — нанесення блискучої металевої фольги у вигляді окремих букв або певних областей на необхідний матеріал. Тиснення фольгою надає ефект сріблення або позолоти, але може бути використана й фольга іншого кольору — червоного, зеленого, синього, жовтого, а також може містити малюнок на самій фользі. По своїй суті тиснення фольгою являє собою процес переносу на поверхню матеріалу шару металевої фольги.

замовити тиснення фольгою

Відгуки клієнтів

Завжди раді за зворотний зв'язок!

замовлення онлайн

Завантажити файл
FileExample.pdf

Максимальний розмір: 50 Мб

Дякуємо! Ваше замовлення прийняте.
Сталася помилка. Спробуйте пізніше.