замовити  ​(063) 370-57-76  (0432) 55-50-23  (098) 963-23-93
Візитки

Візитки

Візитки — свого роду посвідчення особи, фірмовий знак, невід’ємна частина ділового спілкування.

детальніше замовити візитки

Флаєра

Флаєр являє собою рекламну листівку, яка незамінна під час проведення різних презентацій та промоакцій як роздатковий матеріал.

детальніше замовити флаєра
Календарі

Календарі

Календар – це традиційний корпоративний подарунок, який протягом цілого року буде ненав’язливо нагадувати про Вашу компанію клієнтам.

детальніше замовити календар

Буклети

Буклет – це різновид поліграфічної продукції, що використовується в рекламних, інформаційних, освітніх цілях.

детальніше замовити буклети

Листівки

Листівка – це особливий вид поліграфічної продукції інформаційного характеру, класичний тип привітання.

детальніше замовити листівки

Плакати

Плакат – це листове поліграфічне видання, що використовується в рекламних, агітаційних, інформаційних або навчальних цілях, з яскравою графікою чи художньою фотографією і, як правило, з коротким текстом.

детальніше замовити плакати

Наклейки

Наклейки - це різновид рекламної продукції, яка друкується на самоклеючому папері або плівці. Будь-яка серйозна рекламна компанія використовує наклейки для успішного просування своєї продукції.

детальніше замовити наклейки

Бланки

Бланки – це вид поліграфічної продукції, який допомагає підприємству або установі в документообігу.

детальніше замовити бланки

Брошури

Брошура являє собою невелику книгу або барвистий журнал в м’якій палітурці. Вона вміщує детальний опис компанії та її продукції.

детальніше замовити брошури

Книги

Книга - неперіодичне друковане видання у твердій чи м`якій обкладинці, призначене для тривалого використання.

детальніше замовити книгу

Дипломи

Диплом — це документ, що свідчить про закінчення учбового закладу, здобуття звання, вчену ступінь, про перемогу в змаганні, на конкурсі і т. д., а також про визнання особливих заслуг.

детальніше замовити дипломи

Сертифікати

Сертифікат — посвідчення, свідоцтво, підтверджуюче право на володіння або користування власністю, здійснення певних операцій або документ, що засвідчує той або інший факт.

детальніше замовити сертифікат

Журнали

Журнали – це періодичні багатосторінкові видання. На відміну від книг, журнали не призначені для тривалого використання.

детальніше замовити журнали

Конверти

Конверт – один важливих елементів стилю Вашої компанії. Конверти з логотипом, фірмовою символікою необхідні як для офіційних запрошень партнерів або клієнтів по бізнесу, презентацій, повідомлень і іншої інформації, що висилається поштою.

детальніше замовити конверти

Банера

Банер – найбюджетніша рекламна конструкція. Банери використовуються як окремо змонтовані на фасаді чи іншій несучій конструкції так і в каркасній рамі.

детальніше замовити банера

Таблички

Пластикові таблички є інформаційними покажчиками, які функціонують як один з найважливіших елементів навігації і часто є першим, що Ви бачите при вході на територію.

детальніше замовити таблички

Коробки

Коробка - це один з найефективніших інструментів маркетингового просування. Від зовнішнього вигляду упаковки безпосередньо залежать обсяги продажів.

детальніше замовити коробки

Бірки

Бірки та ярлики незамінні при просуванні товарів. Служать своєрідною візитною карткою компанії.

детальніше замовити бірки

Етикетки

Етикетки - це обличчя товару. Друк етикеток для підприємств відіграє одну із важливих ролей.

детальніше замовити етикетки

Хенгер

Хенгери - це вид друкарською продукції, що представляє собою картонну табличку, яка вішається на дверну ручку.

детальніше замовити хенгер

Картини

Друк картин на холсті – це сучасний спосіб перенесення будь-якого зображення на натуральний та штучний холст.

детальніше замовити картини

Каталоги

Каталоги – це той самий вигляд друкарської продукції за допомогою якої інформація про послуги і товари подається в повному об’ємі і в структурованій формі.

детальніше замовити каталог

Пакети

Пакет з логотипом - це дійсно "універсальна зброя", що може використовуватись для різних цілей.

детальніше замовити пакети

Папки

Папка, поряд з візитною карткою, є одним з основних носіїв первинної інформації про компанію.

детальніше замовити папки

Прайси

Прайс-лист (прейскурант цін) - це перелік послуг чи товарів із зазначенням їх вартості.


детальніше замовити прайси

Сети

Сети, або як їх ще називають, плейсмети - це поліграфічні вироби, використовувані в місцях громадського харчування в якості підкладки під столові прилади.

детальніше замовити сети

Штендер

Штендер – це компактна, мобільна, переносна рекламна конструкція, яка користується великою популярністю в людних місцях. Частіше штендери ставлять біля дороги чи тротуару.

детальніше замовити штендер

Високоякісний друк

Вінницька міська друкарння не просто пропонує вам надрукувати поліграфічну продукцію, ми пропонуємо разом з цим передати емоції – радості, подиву, захоплення, врешті-решт зробити таку рекламу, яка запам'ятається.

Буклети

Буклет – це різновид поліграфічної продукції, що використовується в рекламних, інформаційних, освітніх цілях. На буклетах можна розмістити рекламну або будь-яку іншу інформацію в структурованому і впорядкованому вигляді, що полегшує сприйняття навіть досить великого за обсягом тексту. Формат буклету залежить від призначення поліграфічної продукції, можливостей замовника та інших супутніх умов.

Журнали

Журнали – це періодичні багатосторінкові видання. На відміну від книг, журнали не призначені для тривалого використання. Найчастіше друкуються на тонких матеріалах та мають м'яку обкладинку. У журналах немає єдиної нитки розповіді, в них висвітлюються багато тем, які можуть зацікавити читачів. Також особливістю журналів є супровід текстової інформації яскравими зображеннями та фотографіями.

Календарі

Календар – це традиційний корпоративний подарунок, який протягом цілого року буде ненав’язливо нагадувати про Вашу компанію клієнтам, партнерам і колегам. Різні види календарів дають прекрасну можливість вибрати при виготовленні календарів саме той варіант, який найбільше відповідає Вашим цілям і фінансовим можливостям.

Каталоги

Каталоги – це той самий вигляд друкарської продукції за допомогою якої інформація про послуги і товари подається в повному об’ємі і в структурованій формі. У загальному випадку, це якийсь список інформації про об’єкти, складений з метою полегшення пошуку цих об’єктів за якоюсь ознакою.

Книги

Книга - неперіодичне друковане видання у твердій чи м`якій обкладинці, призначене для тривалого використання. Ексклюзивні видання є не тільки прекрасним подарунком, але й можуть виконувати представницькі функції.
Найчастіше книги розробляються у форматі А5 та А4. Більшість книжок є текстовими чорно-білими і друкуються на офсетному папері, а для відображення фотографій використовуються кольорові вклейки на крейдованому папері. Для скріплення використовується склейка і прошивка.

Конверти

Конверт – один важливих елементів стилю Вашої компанії. Конверти з логотипом, фірмовою символікою необхідні як для офіційних запрошень партнерів або клієнтів по бізнесу, презентацій, повідомлень і іншої інформації, що висилається поштою. Існує велика різноманітність видів конвертів.

Флаєра

Флаєр являє собою рекламну листівку, яка незамінна під час проведення різних презентацій та промоакцій як роздатковий матеріал. Флаєри – це яскрава поліграфічна продукція, на яку наносять рекламну та довідкову інформацію. Флаєри поширюють в найрізноманітніших місцях широкого купівельного трафіку з метою поширення інформацію про продукт чи послугу.
Флаєри — один із способів швидкої і масової реклами. Дизайн флаєрів прагнуть зробити найбільш відповідним під подію, що відбувається, щоб за мінімальний час залучити найбільшу кількість зацікавлених людей.

Листівки

Листівка – це особливий вид поліграфічної продукції інформаційного характеру, класичний тип привітання із будь яким святом, запрошення на ділову зустріч, рекламний проспект.
Наші клієнти звертаються до нас із проханням виготовити унікальну листівку для святкування сімейного свята або визначної події. Наприклад, вам потрібна листівка на весілля. Тираж такого замовлення буде невеликим, тому для друку варто скористатися послугами цифрової друкарні. Ми виготовимо Ваше замовлення на сучасному друкарському обладнанні, що дозволяє передавати повноту кольорів оригінального дизайну.

Папки

Папка, поряд з візитною карткою, є одним з основних носіїв первинної інформації про компанію. Функціональність і інформативність — ось що відрізняє теки від будь-якого іншого елементу корпоративного стилю.
Виготовлення папок  виробляється з щільного паперу, або картону. Папки зазвичай мають один або два клапани і призначені для вкладень листів, найчастіше, формату А4. Форма вирубки, вигляд кишень, колір матеріалу і наявність тиснення підбирається залежно від характеру замовлення і побажань Замовника.

Банера

Банер – найбюджетніша рекламна конструкція. Банери використовуються як окремо змонтовані на фасаді чи іншій несучій конструкції так і в каркасній рамі. Нашим клієнтам ми пропонуємо різні види банерів залежно від їх потреб.

Бірки

Бірки та ярлики незамінні при просуванні товарів. Служать своєрідною візитною карткою компанії. Щоб привернути увагу покупців до продукції за допомогою компактних рекламно-поліграфічних виробів, слід грамотно підібрати їм форму, колір, фактуру.

Бланки

Бланки – це вид поліграфічної продукції, який допомагає підприємству або установі в документообігу. Бланки бувають 1-сторонні і 2-сторонні, друкуються в більшості на офсетному або газетному папері.
Фірменні бланки – це особливий вид поліграфічної продукції, який допомагає набути документації більш ділового і солідного виду. На фірмених бланках друкують реквізити підприємства, комерційну пропозицію, логотип і слоган організації. Вони друкуються на різних видах паперу, можуть мати знаки захисту (тангір, голограма) та нумерацію. Кольорова гамма може коливатися від одного кольору до повно кольорової продукції.

Брошури

Брошура являє собою невелику книгу або барвистий журнал в м’якій палітурці. Вона вміщує детальний опис компанії та її продукції. Друк брошур A5 і A4 дозволяє досягти максимального результату і задовольнити вимоги будь-якого рекламодавця

Візитки

Візитки — свого роду посвідчення особи, фірмовий знак, невід’ємна частина ділового спілкування. Візитки — це Ваші агенти, які працюють на Вас, представляючи Ваші інтереси на великих виставках і при особистій зустрічі, при першому знайомстві і при тривалому співробітництві.
Візитки — це продукція, що швидко витрачається, тому їх запас завжди повинен знаходитися у вас в столі.

Дипломи

Диплом — це документ, що свідчить про закінчення учбового закладу, здобуття звання, вчену ступінь, про перемогу в змаганні, на конкурсі і т. д., а також про визнання особливих заслуг. Дипломи виділяються серед іншої листової продукції особливим дизайном і спеціальною обробкою. Дипломи активно використовуються як нагородження колег, що відзначилься, бізнес – партнерів. Вітальні дипломи вручають до ювілеїв, ними нагороджують за участь в проектах, конференціях, виставках.

Плакати

Плакат – це листове поліграфічне видання, що використовується в рекламних, агітаційних, інформаційних або навчальних цілях, з яскравою графікою чи художньою фотографією і, як правило, з коротким текстом. Друк постерів, плакатів і афіш є одним з найбільш популярним видів діяльності в друкарнях. Крім того, що плакати використовуються в інформаційних і рекламних цілях, так-же багатьом людям, особливо молоді, подобається прикрашати свої кімнати постерами із зображенням своїх кумирів, відомих акторів або кіногероїв.

Картини

Друк картин на холсті – це сучасний спосіб перенесення будь-якого зображення на натуральний та штучний холст. Після друку холст натягують на дерев'яний підрамник. У готовому вигляді виходить картина, тільки не з намальованим зображенням, а з надрукованим.

Коробки

Коробка - це один з найефективніших інструментів маркетингового просування. Від зовнішнього вигляду упаковки безпосередньо залежать обсяги продажів. Коробки з картону використовуються для надійного і комфортного транспортування та надання товару презентабельного вигляду при врученні.
Ще однією важливою функцією коробки є маркетологічна, адже упаковка – це зручний майданчик для розміщення рекламної інформації, яка буде помітна оточуючим.

Стильно оформлене меню є візитною карткою ресторану, кафе, бару, клубу або кондитерської. Головне завдання - запам'ятовується презентація закладу і залучення клієнтів до замовлення страв або напоїв. Підкресліть імідж вашого закладу – замовте друк і виготовлення меню в поліграфії прямо зараз!

Прайси

Прайс-лист (прейскурант цін) - це перелік послуг чи товарів із зазначенням їх вартості. Іноді прайси містять коротку характеристику товарів та сезонні пропозиції, що вказують на розмір знижки.
Вони необхідні для швидкої орієнтації в цінах для співробітників компанії та для клієнтів, а також друк прайсів замовляють для презентаційних заходів.

Сертифікати

Сертифікат — посвідчення, свідоцтво, підтверджуюче право на володіння або користування власністю, здійснення певних операцій або документ, що засвідчує той або інший факт. Сертифікати підтверджують наявність певних прав, статусу якої-небудь особи або компанії, здобуття знань, якість товару або послуги. Сертифікат підвищує довіра до професіонала або продукту, допомагає підкреслити унікальність товару і його якість.
Сертифікати широко використовуються в діловому спілкуванні між компаніями – партнерами. Наявність сертифікату є додатковим елементом захисту товару або послуг.

Сети

Сети, або як їх ще називають, плейсмети - це поліграфічні вироби, використовувані в місцях громадського харчування в якості підкладки під столові прилади. Іншими словами, сет - це скатертина, але призначена тільки для однієї людини. Використовуються паперові сети в ресторанах, барах, кафе, клубах та інших закладах.

Таблички

Пластикові таблички є інформаційними покажчиками, які функціонують як один з найважливіших елементів навігації і часто є першим, що Ви бачите при вході на територію. Таблички і покажчики можут бути як зовні, так і всередині офісу. Зовнішні таблички найчастіше містять логотип і коротку інформацію про компанію.

Хенгера

Хенгери - це вид друкарською продукції, що представляє собою картонну табличку, яка вішається на дверну ручку. Напевно, багато хто бачив подібні таблички на дверях в готелях, зазвичай вони інформували про зайнятість номера, або необхідності в прибиранні.
Сьогодні ж хенгери здатні виконувати не тільки інформаційну, але і рекламну функцію. Розмістивши на цьому виді поліграфії логотип або назва компанії, можна привернути увагу потенційних клієнтів до рекламованої продукції або послуги. Головна відмінність хенгери від флаєрів, візиток, брошур і листівок полягає в наявність висікання, що дозволяє вішати табличку на дверну ручку.

Пластикові карти

Пластикові карти стали невід'ємною частиною повсякденного життя будь-якої людини.
Ними розплачуються за покупки, отримують за рахунок їх використання знижки і бонуси, здійснюють доступ в приватні клуби і різні заклади. Кожна компанія прагне персоналізувати свій образ, створити єдиний корпоративний імідж

Наклейки

Наклейки - це різновид рекламної продукції, яка друкується на самоклеючому папері або плівці. Будь-яка серйозна рекламна компанія використовує наклейки для успішного просування своєї продукції. Наклейка, як рекламний продукт має значну перевагу перед листівками або флаєрами, завдяки своєму «довгому житті». При вмілому оформленні та грамотному дизайні у виконанні нашої компанії наклейка стане гармонійним елементом інтер'єру, її просто не захочеться знімати. Завдяки фіксації, наклейка буде нагадувати споживачеві про вас більш тривалий час, ніж наприклад, листівка, яка, якщо не викинеться, то загубиться. Наклейки, надруковані в нашій друкарні, можуть бути довільної форми і розміру.
Ми друкуємо чорно-білі і кольорові наклейки за допомогою цифрового, офсетного та широкоформатного друку.

Етикетки

Етикетка - це обличчя товару. Друк етикеток для підприємств відіграє одну із важливих ролей. Етикетка - частина процесу виготовлення та продажу будь-якого товару. Вона вважається візитною карткою предмета торгівлі. Етикетка популярна поліграфічна продукція. Їх залучають у рекламі до створення іміджу компанії, як етикетки продукції, стікери розважального та інформаційного характеру, практично, для будь-якої сфери діяльності.
Друк етикеток доступний на різних типах паперу в залежності від потреб замовника. Друк етикеток на картоні може бути корисним, як виробникам одягу так і творчим майстерням або іншим продуцентам різноманітних товарів. Клейкі етикетки, наклейки, стікери, користуються більшою популярністю. Адже вони зручні у користуванні, фіксуються безпосередньо на готову продукцію, не потребують додаткових витрат.

Пакети

Пакет з логотипом - це дійсно "універсальна зброя", що може використовуватись для різних цілей: вручення подарунків співробітникам, сувенірів і друкованої інформації партнерам, упаковки продукції для клієнтів. Друк на пакетах - це один з найефективніших і при цьому недорогих способів реклами бренду і його позиціонування. Професійне виготовлення паперових пакетів з логотипом дозволить передати будь-які ідеї замовника, що здається привабливим і затребуваним серед підприємців.

Штендери

Штендер - це компактна, мобільна, переносна рекламна конструкція, яка користується великою популярністю в людних місцях. Частіше штендери ставлять біля дороги чи тротуару, недалеко від рекламованого об'єкта. За допомогою штендера ви зможете проінформувати про ваш магазин, салон, банк, кав'ярню або про дію якоїсь, наприклад, акції.
Головними перевагами рекламоносія є:
- Ефективність впливу на потенційного клієнта. Цей вид зовнішньої реклами охоплює велику кількість цільової аудиторії.
- Мобільність. Конструкцію можна виставити в будь-якому місці і в зручний для власника закладу час.
- Прийнятна ціна. Виріб має відносно низьку вартість і не вимагає спеціального дозволу на установку.
- Практичність. Замовивши конструкцію один раз, власник може згодом багаторазово змінювати рекламне зображення.

замовлення онлайн

Завантажити файл
FileExample.pdf

Максимальний розмір: 50 Мб

Дякуємо! Ваше замовлення прийняте.
Сталася помилка. Спробуйте пізніше.